Hel lägenhet
Freswick Castle
Fotogalleri för Freswick Castle





Hel lägenhet
6 sovrum7 badrumSovplats för 12
Populära bekvämligheter
- Kök
- Husdjursvänligt
- Parkering ingår
- Uteplats
- Gratis wi-fi
Utforska området

Freswick Castle Freswick, Wick, Scotland, KW1 4XX
- Caithness Broch Centre6 min med bil
- John O' Groats Signpost6 min med bil
- Duncansby Stacks8 min med bil
- Wick (WIC)19 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Stuga

Stuga
- 6 sovrum
- 7 badrum
- Sovplats för 12
Om boendet
Hela stället
Du har hela lägenheten för dig själv och delar den endast med andra gäster i ditt sällskap.
Freswick Castle
Lägenhet med kök i Wick
Denna lägenhet är en rökfri anläggning och ståtar med en trädgård, avgiftsfri parkering och gratis wi-fi i allmänna utrymmen. Lägenheten har gratis wi-fi, 7 badrum, och köket har diskmaskin. Städning är inte tillgänglig..
Rummen är individuellt möblerade och inredda. Denna lägenhet i Wick erbjuder sina gäster gratis wi-fi. Rummen i denna lägenhet med 3,5 stjärnor har kök med grytor/köksredskap och diskmaskin. Badrummen har dusch.
Denna lägenhet ligger mindre än tio minuters bilfärd från Caithness Broch Centre och John O' Groats Signpost. Varje lägenhet med 3,5 stjärnor har kök.
Rum
Lägenheten har individuell inredning, kök och 7 badrum, och erbjuder gott om plats med 6 sovrum. Gäster håller koll under vistelsen med gratis wi-fi. Ingen städning
På boendet
Denna lägenhet erbjuder gratis wi-fi i allmänna utrymmen och en trädgård. För den som kör bil erbjuds avgiftsfri parkering.
Bekvämligheter
- Gratis wi-fi på rummet och i allmänna utrymmen
- Avgiftsfri parkering
På denna lägenhet finns trädgård. Gratis wi-fi finns i allmänna utrymmen. Det finns parkeringsplatser som är gratis.
Denna lägenhet i Wick har 3,5 stjärnor och tillåter inte rökning.
Hotellbekvämligheter
Strand
- Strand i närheten
Internet
- Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Avgiftsfri parkering på området
- Parkering på området, inte bara på gatan
Kök
- Diskmaskin
- Grytor och köksredskap
Sovrum
- 6 sovrum
Badrum
- 7 privata badrum
- Dusch
Utomhus
- Trädgård
Husdjur
- Husdjur välkomna
Anpassning/tillgänglighet
- Rökfritt boende
Tjänster och inrättningar
- Ingen städning tillgänglig
Höjdpunkter i området
- Bredvid en golfbana
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)
Allmän information
- Enskild inredning
- Enskild möblering
- Trädgård
Regler
Incheckning
Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 23.00.
Utcheckning
Utcheckning innan 10.00
Husdjur
- Husdjur tillåts Assistanshundar är avgiftsbefriade.
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
Betalningstyper
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet kallas även
Freswick Castle Wick
Freswick Castle Apartment
Freswick Castle Apartment Wick