Hel semesterbostad
Casa Oriente
Fotogalleri för Casa Oriente





Hel bostad
1 badrumSovplats för 3
Populära bekvämligheter
- Pool
- Husdjursvänligt
- Luftkonditionering
- Kök
- Uteplats
- Gratis wi-fi
Det nuvarande priset är 532 kr
532 kr
inklusive skatter och avgifter
2 apr. – 3 apr.
Utforska området

salida a CA-1, 109, San Miguel, La Unión
- Metrocentro San Miguel5 min med bil
- Hospital San Francisco El Salvador9 min med bil
- Medalla Milagrosa-kyrkan9 min med bil
Rumsalternativ
Öppna alla foton för Hus - 2 sovrum - uteplats

Hus - 2 sovrum - uteplats
- 1 badrum
- Sovplats för 3
Om boendet
Hela stället
Du har hela bostaden för dig själv och delar den endast med andra gäster i ditt sällskap.
Casa Oriente
Semesterboenden med kök och terrasser i San Miguel
Casa Oriente är en semesterbostad med en utomhuspool och ett picknickområde. Samtliga 2 semesterbostäder erbjuder gratis wi-fi, kök och terrasser. Gäster erbjuds dessutom dusch och gratis toalettartiklar. Privata badrum är inte angränsande.
Casa Oriente erbjuder 2 luftkonditionerade rum med gratis toalettartiklar. Rummen har terrasser. Alla rum har kök.
Rummen har separata privata badrum. Badrummen har dusch. Gäster har tillgång till gratis wi-fi (hastighet: 50+ Mbps).
Denna semesterbostad har bland annat en utomhuspool.
Casa Oriente ligger mindre än tio minuters bilfärd från Metrocentro San Miguel och Museo Regional de Oriente. Denna semesterbostad med 3 stjärnor har 2 rum och ståtar med en utomhuspool och gratis wi-fi på rummet.
Rum
De 2 luftkonditionerade bostäderna har kök och terrasser. Här erbjuds gäster gratis wi-fi. Privata badrum är inte anslutande.
På boendet
På Casa Oriente har gäster tillgång till en utomhuspool och ett picknickområde.
Bekvämligheter
- Gratis wi-fi på rummet
- Utomhuspool
Casa Oriente lockar med utomhuspool och picknickområde. Receptionen har öppet dygnet runt.
Språk
Spanska
Hotellbekvämligheter
Pool/spa
- Utomhuspool
Internet
- Tillgängligt i huset: gratis wi-fi
Parkering och transport
- Parkering på området, inte bara på gatan
Badrum
- 1 separat privat badrum
- Dusch
- Gratis toalettartiklar
- Handdukar tillhandahålles
- Schampo
- Toalettpapper
- Tvål
Utomhus
- Fritidsområde utomhus
- Picknickområde
- Terrass
Komfort
- Luftkonditionering
Husdjur
- Husdjur välkomna
- Endast katter och hundar är välkomna
- Husdjur bor gratis
Anpassning/tillgänglighet
- Ingen hiss
Tjänster och inrättningar
- Virtuell reception
Säkerhetsdetaljer
- Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
- Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)
Allmän information
- 2 enheter
Regler
Incheckning
Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
Minimiålder för incheckning - 18 år
Utcheckning
Utcheckning innan 12.00
Incheckningsinstruktioner
Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox 24 timmar före ankomst – privat ingång.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Innan ankomst måste du registrera dig online via en säker länk
Efter bokningen kommer du bli ombedd att förse boendet med ditt pass
En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
Åtkomst till boendet
Instruktioner för låsbox, privat entré
Husdjur
- Husdjur tillåts utan avgift
- Endast katter och hundar tillåts
Barn och extrasängar
- Barn är välkomna.
Viktig information
Att hålla koll på
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar endast kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Detta boende har ingen reception. Gäster måste kontakta boendet minst 24 timmar innan ankomst med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att anordna incheckning. Före ankomst måste gäster registrera dig online via en säker länk. Gäster ombeds att förse boendet med sitt pass före ankomst.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner och instruktioner för låsbox 24 timmar före ankomst. Gästerna får tillgång till boendet via en privat ingång. En virtuell reception erbjuder gäster assistans.
Boendet kallas även
Casa Oriente San Miguel
Casa Oriente Private vacation home
Casa Oriente Private vacation home San Miguel