Billiga hotell i Langdon's Cove - 15 att välja från
Hotell från 1 121 kr
Kolla hotellpriser i Langdon's Cove
Langdon's Cove hotell

Indian Falls Chalets
344 Little Bay Rd, Springdale, NL
22,37 km från centrum
Priset är 2 779 kr per natt
2 779 kr
inklusive skatter och avgifter
27 apr. – 28 apr.
Boka denna stuga med 3 stjärnor i Springdale. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och en trädgård. De populära sevärdheterna H.C. Grant Heritage Museum och King's Point Pottery finns i närheten.
Parkering ingår
Gratis wi-fi

Blanches Hideaway
7b Thistle Ln, Burlington, NL
6,8 km från centrum
Priset är 1 121 kr per natt
1 121 kr
inklusive skatter och avgifter
24 apr. – 25 apr.
Boka detta bed and breakfast med 3 stjärnor i Burlington. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering.
Frukost ingår
Husdjursvänligt
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan komma att ändras. Ytterligare villkor kan gälla.
Hitta hotell i Langdon's Cove
Du tänker alltså ta en semester i Langdon's Cove? Om du vill ha ett boende som ligger nära sevärdheterna, kan du ange dina semesterdatum och använda filtren bredvid sökresultaten för att bo nära områdets höjdpunkter.
Områden av
Top Trending
Flyg
Paket
Resor till CanmoreResor till South DildoResor till BellisResor till PanoramaResor till Lake LouiseResor till Cut KnifeResor till Niagara FallsResor till Gold BridgeResor till Salt Spring IslandResor till Saint-HonoreResor till Bella BellaResor till WasaResor till VikingResor till WhistlerResor till LangleyResor till DildoResor till Cornwall