Unikt boende
Kolla hotellpriser i Costa Rica
Featured Trädhus in Costa Rica

El Tigre Hideaway
El Tigre Waterfalls Monteverde, Main reception at El Tigre Waterfalls, Cabeceras, Puntarenas Province
Priset är 10 521 kr per natt
10 521 kr
inklusive skatter och avgifter
7 apr. – 8 apr.
Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och frukost. De populära sevärdheterna Monteverde molnskogsreservat och El Tigre Waterfalls finns i närheten.
Spa
Parkering ingår

Iwa Żaru panoramic sea view property
Calle Mariposa, Quepos, Provincia de Puntarenas
Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och spatjänster på plats. De populära sevärdheterna Playa Manuel Antonio och Pará Beach finns i närheten.
Spa
Husdjursvänligt
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan komma att ändras. Ytterligare villkor kan gälla.
Områden av
Övriga Costa Rica boendetyper
Top Trending
Flyg
Flyg till El SalvadorFlyg från Panama City till San JoséFlyg till MexikoFlyg från Nice till Norra StillahavskustenFlyg till GuatemalaFlyg till NicaraguaFlyg från Managua till San JoséFlyg från Tambor till San JoséFlyg till LiberiaFlyg till KuksFlyg från Köpenhamn till San JoséFlyg till Isla TortugaFlyg från Örebro till LondonFlyg från Göteborg till Drake BayFlyg till HondurasFlyg från Luleå (LLA) till Sörberge (SDL)Flyg från Knoxville till Norra Stillahavskusten